B28B-PHDSS megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 97
Adatlap
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 37
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 60
Raktáron: 0
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 28 position 0,079" (2,00mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
B28B-PHDSS
DigiKey raktári szám
455-1771-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B28B-PHDSS
Leírás
CONN HEADER VERT 28POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,114" (2,90mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,291" (7,40mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,256" (6,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
Magasság csatlakozópárral együtt
8,8mm