DF11-28DP-2DSA(08)
DigiKey raktári szám
DF11-28DP-2DSA(08)-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-28DP-2DSA(08)
Leírás
CONN HEADER VERT 28POS 2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 28 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF11-28DP-2DSA(08) modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,299" (7,60mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,260" (6,60mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Poliamid (PA), nejlon
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V
Végződtetés
forraszanyag
Magasság csatlakozópárral együtt
7,55, 7,8mm, 8,9mm