DF11-28DS-2DSA(05)
DigiKey raktári szám
H10180-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-28DS-2DSA(05)
Leírás
CONN RCPT 28POS 0.079 TIN PCB
Részletes leírás
28 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt ón
EDA / CAD modellek
DF11-28DS-2DSA(05) modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
78,7µin (2,00µm)
Gyrt.
Szigetelés színe
fekete
Sorozat
Szigetelés magassága
0,244" (6,20mm)
Csomagolás
Tálca
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csatlakozó típusa
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
ón
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Magasság csatlakozópárral együtt
7,8mm, 8,45mm
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
250V
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
univerzális
Poliamid (PA), nejlon
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)