IL-AG5-18P-D3L2
DigiKey raktári szám
670-3000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IL-AG5-18P-D3L2
Leírás
CONN HEADER R/A 18POS 2.5MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 18 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,138" (3,50mm)
Szigetelés magassága
0,591" (15,00mm)
2
Tulajdonságok
kártyavezető
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként