IL-AG5-30P-D3T2
DigiKey raktári szám
670-IL-AG5-30P-D3T2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IL-AG5-30P-D3T2
Leírás
Interconnect Rectangular
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,138" (3,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,598" (15,20mm)
Szigetelés magassága
0,717" (18,20mm)
Sortávolság (párosított rész)
Tulajdonságok
kártyavezető
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
3A