IL-AG5-22P-D3T2
DigiKey raktári szám
670-2882-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IL-AG5-22P-D3T2
Leírás
CONN HEADER VERT 22POS 2.5MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 22 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,138" (3,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,594" (15,09mm)
Szigetelés magassága
0,717" (18,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
3A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
28,2mm