DX07S024WJ1R350
DigiKey raktári szám
670-2949-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2949-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2949-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DX07S024WJ1R350
Leírás
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DX07S024WJ1R350 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram (Amper)
5A
Névleges feszültség
48V