ECS-250-18-36B-CKY-TR
DigiKey raktári szám
XC3051TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3051CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3051DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-18-36B-CKY-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)