W24-RSMA-M
DigiKey raktári szám
1475-1025-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W24-RSMA-M
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz WLAN Ostorantenna, derékszögű RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 2,15dBi SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
VSWR
1,5
Gyártó
Inventek Systems
Reflexiós veszteség
-17dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
2,15dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
50 W
RF család / szabvány
WiFi
Végződtetés
SMA apa
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Max. magasság
1,829" (46,46mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz