ANT-2.4-CW-RAH-RPS
DigiKey raktári szám
ANT-2.4-CW-RAH-RPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Leírás
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Ostorantenna, derékszögű RF antenna 2,35GHz ~ 2,6GHz 1,6dBi RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, derékszögű
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
1,6dBi
Végződtetés
RP-SMA apa
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
1,008" (25,60mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Frekvenciatartomány
2,35GHz ~ 2,6GHz