SIHG40N60E-GE3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 201
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 759
Adatlap
Toshiba Semiconductor and Storage
Raktáron: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 300
Raktáron: 295
Raktáron: 265
N csatornás 600 V 40A (Tc) 329W (Ta) Furatszerelt TO-247AC
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SIHG40N60E-GE3
DigiKey raktári szám
SIHG40N60E-GE3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIHG40N60E-GE3
Leírás
MOSFET N-CH 600V 40A TO247AC
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
197 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4436 pF @ 100 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
329W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
600 V
Gyártói tokozás
TO-247AC
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
75mohm / 20A, 10V