ISC031N08NM6SCATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC031N08NM6SCATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISC031N08NM6SCATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISC031N08NM6SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC031N08NM6SCATMA1
Leírás
TRENCH 40<-<100V
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 21A (Ta), 145A (Tc) 3W (Ta), 150W (Ta) Felületszerelt PG-WSON-8-2
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,1mohm / 50A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 65µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
44 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3100 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 150W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-WSON-8-2
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V