ISC018N08NM6SCATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC018N08NM6SCATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-ISC018N08NM6SCATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-ISC018N08NM6SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC018N08NM6SCATMA1
Leírás
TRENCH 40<-<100V
Részletes leírás
N csatornás 80 V 27A (Ta), 230A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) Felületszerelt PG-WSON-8-2
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,8mohm / 50A, 10V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 114µA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
76 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5400 pF @ 40 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 217W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-WSON-8-2
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V