PMEG60T20ELRX
DigiKey raktári szám
1727-7518-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-7518-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-7518-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG60T20ELRX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123W
Részletes leírás
dióda 60 V 2A Felületszerelt SOD-123W
Kategória
Visszáram Ur-nél
1.2 µA @ 60 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
370pF / 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
2A
Gyártói tokozás
SOD-123W
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
620 mV @ 2 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)