SZSMF36AT1G
DigiKey raktári szám
F11654TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F11654CT-ND - Vágott szalag (CT)
F11654DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZSMF36AT1G
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
Részletes leírás
58,1V bilincs 3,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
200W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V