IPD036N04LGATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPD036N04LGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPD036N04LGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPD036N04LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPD036N04LGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 40V 90A TO252-31
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 90A (Tc) 94W (Ta) Felületszerelt PG-TO252-3-11
EDA / CAD modellek
IPD036N04LGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 45µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
78 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6300 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Teljesítményveszteség (max.)
94W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Gyártói tokozás
PG-TO252-3-11
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,6mohm / 90A, 10V