CB3-3C-16M000000
DigiKey raktári szám
110-CB3-3C-16M000000TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
110-CB3-3C-16M000000CT-ND - Vágott szalag (CT)
110-CB3-3C-16M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CB3-3C-16M000000
Leírás
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS TTL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oszcillátor 5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CB3-3C-16M000000 modellek
Kategória
Tápfeszültség
5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
25mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,276" H. x 0,197" Sz. (7,00mm x 5,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)