SMCJ30CA-13-F
DigiKey raktári szám
SMCJ30CA-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ30CA-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ30CA-13-F
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 31A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
EDA / CAD modellek
SMCJ30CA-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
31A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V