IPB120N08S404ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IPB120N08S404ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IPB120N08S404ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IPB120N08S404ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPB120N08S404ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 120A (Tc) 179W (Ta) Felületszerelt PG-TO263-3
EDA / CAD modellek
IPB120N08S404ATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
95 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6450 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
179W (Ta)
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on