IAUS165N08S5N029ATMA1
DigiKey raktári szám
IAUS165N08S5N029ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
IAUS165N08S5N029ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
IAUS165N08S5N029ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUS165N08S5N029ATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 80V 165A HSOG-8
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 165A (Tc) 167W (Ta) Felületszerelt PG-HSOG-8-1
EDA / CAD modellek
IAUS165N08S5N029ATMA1 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
90 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6370 pF @ 40 V
Teljesítményveszteség (max.)
167W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PG-HSOG-8-1
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,9mohm / 80A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 108µA