SQM120N10-3M8_GE3
DigiKey raktári szám
SQM120N10-3M8_GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SQM120N10-3M8_GE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SQM120N10-3M8_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SQM120N10-3M8_GE3
Leírás
MOSFET N-CH 100V 120A TO263
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 120A (Tc) 375W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SQM120N10-3M8_GE3 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
190 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7230 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,8mohm / 20A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 250µA