IKW40N65ES5XKSA1
DigiKey raktári szám
448-IKW40N65ES5XKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IKW40N65ES5XKSA1
Leírás
IGBT TRENCH 650V 79A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench 650 V 79 A 230 W Furatszerelt PG-TO247-3
EDA / CAD modellek
IKW40N65ES5XKSA1 modellek
Kapcsolási energia
860µJ (be), 400µJ (ki)
Kapu töltés
95 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
19ns/130ns
Tesztelési körülmények
400V, 40A, 10ohm, 15V
IGBT típusa
Trench
Záróirányú feléledési idő (Trr)
73 ns
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
650 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
79 A
Max. kollektoráram (Icm)
160 A
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
1,7V / 15V, 40A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Max. teljesítmény
230 W