IGW75N60TFKSA1
DigiKey raktári szám
IGW75N60TFKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IGW75N60TFKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 150A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 600 V 150 A 428 W Furatszerelt PG-TO247-3-1
EDA / CAD modellek
IGW75N60TFKSA1 modellek
Kapcsolási energia
4,5mJ
Kapu töltés
470 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
33ns/330ns
Tesztelési körülmények
400V, 75A, 5ohm, 15V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Max. kollektoráram (Ic)
150 A
Max. kollektoráram (Icm)
225 A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3-1
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2V / 15V, 75A
Alap típusszám
Max. teljesítmény
428 W