IGW75N60H3FKSA1
DigiKey raktári szám
IGW75N60H3FKSA1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IGW75N60H3FKSA1
Leírás
IGBT TRENCH FS 600V 140A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT Trench Field Stop 600 V 140 A 428 W Furatszerelt PG-TO247-3
EDA / CAD modellek
IGW75N60H3FKSA1 modellek
Kapcsolási energia
3mJ (be), 1,7mJ (ki)
Kapu töltés
470 nC
Csomagolás
Csőtár
Td (on/off) / 25°C
31ns/265ns
Tesztelési körülmények
400V, 75A, 5,2ohm, 15V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Max. kollektoráram (Ic)
140 A
Max. kollektoráram (Icm)
225 A
Gyártói tokozás
PG-TO247-3
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
2,3V / 15V, 75A
Alap típusszám
Max. teljesítmény
428 W