IAUS300N10S5N015TATMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUS300N10S5N015TATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUS300N10S5N015TATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUS300N10S5N015TATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUS300N10S5N015TATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 300A HDSOP-16-2
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 300A (Tj) 375W (Ta) Felületszerelt PG-HDSOP-16-2
EDA / CAD modellek
IAUS300N10S5N015TATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 275µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
216 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
16011 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
375W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
6V, 10V
Gyártói tokozás
PG-HDSOP-16-2
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,5mohm / 100A, 10V