BSZ086P03NS3EGATMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
P-csatornás 30 V 13,5A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 69W (Ta) Felületszerelt PG-TSDSON-8
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BSZ086P03NS3EGATMA1
DigiKey raktári szám
BSZ086P03NS3EGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSZ086P03NS3EGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSZ086P03NS3EGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSZ086P03NS3EGATMA1
Leírás
MOSFET P-CH 30V 13.5A/40A TSDSON
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BSZ086P03NS3EGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,1V / 105µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
57.5 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±25V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4785 pF @ 15 V
Teljesítményveszteség (max.)
2,1W (Ta), 69W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
PG-TSDSON-8
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
8,6mohm / 20A, 10V