BAS7004E6433HTMA1
DigiKey raktári szám
448-BAS7004E6433HTMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-BAS7004E6433HTMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-BAS7004E6433HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS7004E6433HTMA1
Leírás
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V