BSC196N10NSGATMA1 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BSC196N10NSGATMA1 |
Leírás | MOSFET N-CH 100V 8.5A/45A TDSON |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 100 V 8,5A (Ta), 45A (Tc) 78W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-1 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BSC196N10NSGATMA1 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 4V / 42µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 34 nC @ 10 V |
Sorozat | Ugs (Max) ±20V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 2300 pF @ 50 V |
Alkatrész státusza Elavult | Teljesítményveszteség (max.) 78W (Ta) |
FET típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |