ISC230N10NM6ATMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Infineon Technologies
Raktáron: 7 907
Adatlap
N csatornás 100 V 7,7A (Ta), 31A (Tc) 3W (Ta), 48W (Tc) Felületszerelt PG-TDSON-8 FL
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ISC230N10NM6ATMA1
DigiKey raktári szám
448-ISC230N10NM6ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ISC230N10NM6ATMA1
Leírás
TRENCH >=100V PG-TDSON-9
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ISC230N10NM6ATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,3V / 13µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
9.3 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
690 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 48W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8 FL
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
23mohm / 10A, 10V