BSC070N10NS5SCATMA1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 4 289
Adatlap
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 1 272
Adatlap
N csatornás 100 V 14A (Ta), 82A (Tc) 3W (Ta), 100W (Ta) Felületszerelt PG-WSON-8-2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BSC070N10NS5SCATMA1
DigiKey raktári szám
448-BSC070N10NS5SCATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-BSC070N10NS5SCATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-BSC070N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC070N10NS5SCATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 14A/82A 8SWSON
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BSC070N10NS5SCATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 50µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
38 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2700 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 100W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V