DI100N10PQ
DigiKey raktári szám
4878-DI100N10PQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-DI100N10PQCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-DI100N10PQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI100N10PQ
Leírás
MOSFET PWRQFN 5X6 100V 0.0045OHM
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 100A (Tc) 250W (Ta) Felületszerelt 8-QFN (5x6)
EDA / CAD modellek
DI100N10PQ modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3400 pF @ 30 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
5mohm / 30A, 10V