BSC030N10NS5SCATMA1
DigiKey raktári szám
448-BSC030N10NS5SCATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-BSC030N10NS5SCATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-BSC030N10NS5SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC030N10NS5SCATMA1
Leírás
TRENCH >=100V
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 171A (Tc) 188W (Ta) Felületszerelt PG-WSON-8-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSC030N10NS5SCATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 115µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
88 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6500 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
188W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PG-WSON-8-2
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
3mohm / 50A, 10V