BSC020N03MSGATMA1
DigiKey raktári szám
BSC020N03MSGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC020N03MSGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC020N03MSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC020N03MSGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 30V 25A/100A TDSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 25A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSC020N03MSGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
124 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
9600 pF @ 15 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 96W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V