BSC020N03LSGATMA1
DigiKey raktári szám
BSC020N03LSGATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC020N03LSGATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC020N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC020N03LSGATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 30V 28A/100A TDSON
Gyártói standard átfutási idő
61 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 28A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-1
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BSC020N03LSGATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
93 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7200 pF @ 15 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,5W (Ta), 96W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-1
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2mohm / 30A, 10V