BAS7004E6327HTSA1 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 400
STMicroelectronics
onsemi
Panjit International Inc.
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BAS7004E6327HTSA1
DigiKey raktári szám
BAS7004E6327HTSA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS7004E6327HTSA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS7004E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS7004E6327HTSA1
Leírás
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Infineon Technologies
Záróirányú feléledési idő (Trr)
100 ps
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V