BAS70-04LT1G
DigiKey raktári szám
BAS70-04LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70-04LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-04LT1G
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 70V 100MA SOT23
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 100mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA / CAD modellek
BAS70-04LT1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Gyártó
onsemi
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 70 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Vezetési áram (Io) (diódánként)
100mA (DC)