MINIBEND-2.5
DigiKey raktári szám
3628-MINIBEND-2.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINIBEND-2.5
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 2.5"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA 0,086" félig merev kábel 2,500" (63,50mm)
Hossz
2,500" (63,50mm)
Kábel típusa
0,086" félig merev kábel
Összesített impedancia
50 Ohms
Max. frekvencia
24 GHz
apa
Tulajdonságok
árnyékolt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C