MINIBEND-20
DigiKey raktári szám
3628-MINIBEND-20-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINIBEND-20
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 20"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA 0,086" félig merev kábel 20,00" (508,00mm)
Kategória
2. csatlakozó
Hossz
20,00" (508,00mm)
Kábel típusa
0,086" félig merev kábel
Összesített impedancia
50 Ohms
Max. frekvencia
24 GHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C