MINIBEND-13
DigiKey raktári szám
3628-MINIBEND-13-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINIBEND-13
Leírás
COAX CBL SMA TO SMA 13"
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - SMA 0,086" félig merev kábel 13,00" (330,20mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Huber+Suhner, Inc.
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
13,00" (330,20mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Kábel típusa
0,086" félig merev kábel
Alkatrész státusza
Aktív
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
SMA - SMA
Max. frekvencia
24 GHz
1. csatlakozó
SMA dugó
Szín
kék
1. érintkező típusa
apa
Tulajdonságok
árnyékolt
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C