FX8C-80S-SV(92)
DigiKey raktári szám
H125758TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H125758CT-ND - Vágott szalag (CT)
H125758DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-80S-SV(92)
Leírás
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
FX8C-80S-SV(92) modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magasság csatlakozópárral együtt
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,156" (3,96mm)
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)