FX8C-80P-SV4(91)
DigiKey raktári szám
H11510-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-80P-SV4(91)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Vevői azonosító
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8C-80P-SV4(91) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Csőtár
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Magasság csatlakozópárral együtt
9mm, 14mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,333" (8,45mm)
Pozíciók száma
80
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)