FX8C-80P-SV2(71)
FX8C-80P-SV2(71)
FX8C-80P-SV2(71)
DigiKey raktári szám
H126154-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FX8C-80P-SV2(71)
Leírás
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
80 pozíciós csatlakozó Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FX8C-80P-SV2(71) modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető
Csomagolás
Tálca
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Magasság csatlakozópárral együtt
7mm, 12mm
Csatlakozó típusa
Foglalat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Lemeztől mért magasság
0,254" (6,45mm)
Pozíciók száma
80
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,024" (0,60mm)