Ehhez nincs kép: DF9-15P-1V(69)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF9-15P-1V(69)
DigiKey raktári szám
26-DF9-15P-1V(69)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF9-15P-1V(69)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF9-15P-1V(69)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF9-15P-1V(69)
Leírás
CONN HDR 15POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 pozíciós csatlakozó Foglalat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF9-15P-1V(69) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
kártyavezető, forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Csatlakozó típusa
Foglalat, közép-érintkezősoros
Magasság csatlakozópárral együtt
4,3mm
Pozíciók száma
15
Lemeztől mért magasság
0,130" (3,30mm)
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)