DF9B-15S-1V(32)
DigiKey raktári szám
H10390TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H10390CT-ND - Vágott szalag (CT)
H10390DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF9B-15S-1V(32)
Leírás
CONN RCPT 15POS SMD TIN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF9B-15S-1V(32) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
4,3mm
Pozíciók száma
15
Lemeztől mért magasság
0,130" (3,30mm)
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)