DF9B-15S-1V(61) megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: DF9B-15S-1V(61)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DF9B-15S-1V(61)
DigiKey raktári szám
DF9B-15S-1V(61)-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF9B-15S-1V(61)
Leírás
CONN RCPT 15POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
EDA / CAD modellek
DF9B-15S-1V(61) modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Hirose Electric Co Ltd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
4,3mm
Pozíciók száma
15
Lemeztől mért magasság
0,130" (3,30mm)
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)