DF20EF-10DP-1V(52)
DigiKey raktári szám
26-DF20EF-10DP-1V(52)TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
26-DF20EF-10DP-1V(52)CT-ND - Vágott szalag (CT)
26-DF20EF-10DP-1V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF20EF-10DP-1V(52)
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,039" (1,00mm)
EDA / CAD modellek
DF20EF-10DP-1V(52) modellek
Kategória
Szigetelés magassága
0,181" (4,60mm)
Gyrt.
Érintkező formája
négyszögletes
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
arany
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Poliamid (PA), nejlon
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés színe
natúr
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Kialakítás
Névleges feszültség
100VAC/DC
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Magasság csatlakozópárral együtt
5,8mm