FT5HNBPK25.0-T1
DigiKey raktári szám
631-FT5HNBPK25.0-T1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
631-FT5HNBPK25.0-T1CT-ND - Vágott szalag (CT)
631-FT5HNBPK25.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FT5HNBPK25.0-T1
Leírás
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ HCMOS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz TCXO HCMOS Oszcillátor 3,3V 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FT5HNBPK25.0-T1 modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±2,5ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
6mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)