DF20A-10DS-1C
DF20A-10DS-1C
DF20A-10DS-1C
DigiKey raktári szám
H3143-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF20A-10DS-1C
Leírás
CONN RCPT HSG 10POS 1.00MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat bézs 0,039" (1,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF20A-10DS-1C modellek
Kategória
Sorok száma
2
Gyrt.
Sortávolság
0,039" (1,00mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Érintkező végződtetése
krimpelés
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
bézs
Csatlakozó típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 85°C
Pozíciók száma
Megjegyzés
Az érintkezőket külön lehet beszerezni
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)