DF11-28DP-2DS(24)
DF11-28DP-2DS(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-28DP-2DS(24)
DigiKey raktári szám
H10256-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-28DP-2DS(24)
Leírás
CONN HEADER R/A 28POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 28 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DF11-28DP-2DS(24) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
39,4µin (1,00µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
2A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250V