DF11-28DP-2DS(52)
DigiKey raktári szám
H2877-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF11-28DP-2DS(52)
Leírás
CONN HEADER R/A 28POS 2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 28 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
DF11-28DP-2DS(52) modellek
Kategória
Rögzítés módja
Ütközőzár
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
8,00µin (0,203µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
2A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V